Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze RoltransRozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans • Rozrzutniki obornika

Usprawnienie pracy w rolnictwie jest ogromnie ważne, dlatego firma z linku roltrans.eu wyszła naprzeciw zapotrzebowaniom rynku i produkuje rozrzutniki obornika dla małych, średnich i dużych gospodarstw rolnych. są one wykonane z najlepszej jakości metalu często wzmacnianego specjalnymi profilami stalowymi, które sprawiają, że nadwozie jest ogromnie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i na korozję. Właściwie są to urządzenia wielofunkcyjne, ponieważ po zdemontowaniu adapterów można wykorzystywać je jako przyczepy do ciągnika.

Firma ta produkuje roztrząsacze o ładowności od 4 do 14 ton, przy pomocy których można równomiernie rozrzucać obornik, torf, kompost, wapno, nawozy zielone, a w przypadku pionowych adapterów także preparaty półpłynne. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest zastosowanie specjalnych nadstawek na burtach, które zwiększają objętość przyczepy. W standardowym wyposażeniu jest hydrauliczny lub mechaniczny napęd przenośnika podłogowego jedno- lub dwuprzewodowe pneumatyczne układy hamulcowe dwu- lub czterobębnowe adaptery i wiele innych podzespołów ułatwiających pracę. 

Utworzono: 2019-02-28Informacje:


Nazwa: Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans
Adres: Mazowiecka 18
Kod pocztowy: 06-200
Miejscowość: Maków Mazowiecki
Telefon: 29 765 02 54
WWW: https://www.roltrans.eu/

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.© Copyright 2019 | www.cinemaestro.pl