Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika StomatologicznaWellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna • Implanty zębów Warszawa cena

W przypadku utraty zębów należy natychmiastowo zastąpić ich korzenie odpowiednimi wszczepami, by uniknąć komplikacji związanych z zanikiem kości lub przesuwaniem się reszty uzębienia. Leczenie implantologiczne jest jednak długotrwałym procesem złożonym z dwóch etapów, które warto jest dobrze zaplanować.

Pierwsza faza wszczepienia kończy się pełną osteointegracją (zrost tytanu z kością) i może potrwać nawet około roku. Druga część procedury polega na założeniu uzupełnienia (mostu, protezy lub korony) na zagojoną i stabilną podstawę.

W klinice Wellness Dentica lekarze opracowują harmonogram, podług którego przystępują do działania. Plan może ulegać zmianom w zależności od przebiegu tej delikatnej procedury. Gabinet oferuje implanty zębów w Warszawie. Cena, pomimo swojej konkurencyjności, zapewnia usługę zdrowotną i materiały wyróżnione atestami bezpieczeństwa oraz odznaczające się trwałością i wizualnie estetyczne.

Utworzono: 2019-03-26Informacje:


Nazwa: Wellness Dentica Specjalistyczna Klinika Stomatologiczna
Adres: Bukowińska 22a lok. 11u
Kod pocztowy: 02-703
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 515 122 881
WWW: http://wellnessdentica.pl/

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.© Copyright 2019 | www.cinemaestro.pl